استعلام 130 عدد میله اندازه گیری سطح مذاب و بت جنس استنلس استیل
استعلام 130 عدد میله اندازه گیری سطح مذاب و بت جنس استنلس استیل از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367110
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
خراسان شمالی
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت سهامی آلومینای ایران
-
استانخراسان شمالیکد پارس نماد9367110
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1104001491000959
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام 130 عدد میله اندازه گیری سطح مذاب و بت جنس استنلس استیل
شماره نیاز: 1104001491000959
نام دستگاه خریدار:شرکت سهامی آلومینای ایران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/18
شرح کلی نیاز: 130 عدد میله اندازه گیری سطح مذاب و بت جنس استنلس استیل
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | گیج اندازه گیری پروفیل | عدد | ماشین آلات و ابزارهای عمومی یا خاص خودرو | 130 | 1404/06/18 |
توضیحات خریدار:مطابق شرح خرید پیوست انجام شود(ضرر و زیان حاصل از عدم توجه به شرح خرید پیوست متوجه شرکت تامین کننده می باشد)شماره تماس 05832605940
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367110
- استان / شهر خراسان شمالی
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام 130 عدد میله اندازه گیری سطح مذاب و بت جنس استنلس استیل
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام 130 عدد میله اندازه گیری سطح مذاب و بت جنس استنلس استیل با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL