استعلام خریدکپسول مولتی مینرال ورقه ای به تعداد150هزارعدد ساخت ایران با تاریخ انقضای بلندمدت زمان پرداخت حدودا سه ماه
استعلام خریدکپسول مولتی مینرال ورقه ای به تعداد150هزارعدد ساخت ایران با تاریخ انقضای بلندمدت زمان پرداخت حدودا سه ماه از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367113
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان
قم
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارمرکز بهداشت شهرستان قم
-
استانقمکد پارس نماد9367113
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104090762000027
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام خریدکپسول مولتی مینرال ورقه ای به تعداد150هزارعدد ساخت ایران با تاریخ انقضای بلندمدت زمان پرداخت حدودا سه ماه
شماره نیاز: 1104090762000027
نام دستگاه خریدار:مرکز بهداشت شهرستان قم
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/18
شرح کلی نیاز: خریدکپسول مولتی مینرال ورقه ای به تعداد150هزارعدد ساخت ایران با تاریخ انقضای بلندمدت زمان پرداخت حدودا سه ماه
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | مکمل مولتی مینرال | کیلوگرم | غذا و نوشیدنی | 150,000 | 1404/05/16 |
توضیحات خریدار:خریدکپسول مولتی مینرال ورقه ای به تعداد150هزارعدد و ساخت ایران با تاریخ انقضای بلندمدت زمان پرداخت حدودا سه ماه
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367113
- استان / شهر قم
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام خریدکپسول مولتی مینرال ورقه ای به تعداد150هزارعدد ساخت ایران با تاریخ انقضای بلندمدت زمان پرداخت حدودا سه ماه
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام خریدکپسول مولتی مینرال ورقه ای به تعداد150هزارعدد ساخت ایران با تاریخ انقضای بلندمدت زمان پرداخت حدودا سه ماه با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL