استعلام خرید لوازم گیربکس ولوو n12(طبق لیست و شرایط پیوست)
استعلام خرید لوازم گیربکس ولوو n12(طبق لیست و شرایط پیوست) از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367116
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان
کرمان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت معادن ذغالسنگ کرمان
-
استانکرمانکد پارس نماد9367116
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/15شماره آگهی1104095511000449
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام خرید لوازم گیربکس ولوو n12(طبق لیست و شرایط پیوست)
شماره نیاز: 1104095511000449
نام دستگاه خریدار:شرکت معادن ذغالسنگ کرمان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/07/30
شرح کلی نیاز: خرید لوازم گیربکس ولوو n12(طبق لیست و شرایط پیوست)
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | محفظه گیربکس | عدد | تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت | 1 | 1404/05/22 |
توضیحات خریدار:خرید لوازم گیربکس ولوو n12(طبق لیست و شرایط پیوست)شماره تماس جهت هماهنگی فنی 09132417087
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367116
- استان / شهر کرمان
- مهلت آگهی 1404/05/15
استعلام خرید لوازم گیربکس ولوو n12(طبق لیست و شرایط پیوست)
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام خرید لوازم گیربکس ولوو n12(طبق لیست و شرایط پیوست) با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL