پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام خرید لوازم گیربکس ولوو n12(طبق لیست و شرایط پیوست)

استعلام خرید لوازم گیربکس ولوو n12(طبق لیست و شرایط پیوست) از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367116 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان کرمان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت معادن ذغالسنگ کرمان
  • استان
    کرمان
    کد پارس نماد
    9367116
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104095511000449
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام خرید لوازم گیربکس ولوو n12(طبق لیست و شرایط پیوست)
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104095511000449
نام دستگاه خریدار:شرکت معادن ذغالسنگ کرمان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/07/30
شرح کلی نیاز: خرید لوازم گیربکس ولوو n12(طبق لیست و شرایط پیوست)
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- محفظه گیربکس عدد تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت 1 1404/05/22

توضیحات خریدار:خرید لوازم گیربکس ولوو n12(طبق لیست و شرایط پیوست)شماره تماس جهت هماهنگی فنی 09132417087

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت معادن ذغالسنگ کرمان
شهر: کرمان
استان: کرمان
دورنگار: 034-32117726
تلفن تماس: 034-32117746
آدرس پستی: کرمان- بلوار شهیدصدوقی
کد پستی: 7617919144
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: یاسر
نام خانوادگی: مهدی زاده
تلفن تماس: 034-33424101

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367116
  • استان / شهر کرمان
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام خرید لوازم گیربکس ولوو n12(طبق لیست و شرایط پیوست)

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام خرید لوازم گیربکس ولوو n12(طبق لیست و شرایط پیوست) با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha