پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه تنظیف و روفت و روب و نظافت و پاکسازی خیابانهای سطح شهر
مناقصه

مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه تنظیف و روفت و روب و نظافت و پاکسازی خیابانهای سطح شهر

مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه تنظیف و روفت و روب و نظافت و پاکسازی خیابانهای سطح شهر از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367121 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان مازندران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شهرداری بهنمیر استان مازندران
  • استان
    مازندران
    کد پارس نماد
    9367121
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    2004094866000003
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه تنظیف و روفت و روب و نظافت و پاکسازی خیابانهای سطح شهر
شرح آگهی

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.

مشخصات مناقصه عمومی

شماره مناقصه2004094866000003
نوع برگزارییک مرحله ایکلید واژه
عنوان/موضوع مناقصهمناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه تنظیف و روفت و روب و نظافت و پاکسازی خیابانهای سطح شهر
شرح مناقصهتنظیف و روفت و روب و نظافت و پاکسازی خیابانهای سطح شهر
استان محل اجرامازندرانشهر محل اجرابابلسر
طبقه بندی موضوعیخدمات با فهرست بهاشرح کلی حوزه فعالیتخیابانهای سطح شهر
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفیحداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی


اطلاعات مناقصه گزار

نام دستگاه اجرایی مناقصه گزارشهرداری بهنمیر استان مازندرانمسئول ثبت مناقصهعسکری دبیدی بهنمیری
مرجع پاسخگوییکد پستی4744115916
آدرسمازندران- شهرستان بابلسر- شهر بهنمیر- خیابان امام(ره)


اطلاعات مالی/تامین اعتبار

هزینه خرید اسناد10,000,000ریال
مبلغ تضمین5,837,305,901واحد پولریال
توضیحات


اطلاعات زمانی

مهلت دریافت اسناد1404/05/18ساعت18:30مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد1404/05/28ساعت18:30
زمان بازگشایی پاکت ها1404/05/29تا تاریخ14:30زمان اعتبار پیشنهاد1404/08/30تا ساعت14:30


برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367121
  • استان / شهر مازندران
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

مناقصه، مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه تنظیف و روفت و روب و نظافت و پاکسازی خیابانهای سطح شهر

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه تنظیف و روفت و روب و نظافت و پاکسازی خیابانهای سطح شهر با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha