استعلام شینسل سینه بوقلمون 1000 کیلو
استعلام شینسل سینه بوقلمون 1000 کیلو از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367127
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان
اصفهان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزاربیمارستان شهید محمد منتظری نجف آباد
-
استاناصفهانکد پارس نماد9367127
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104092112000079
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام شینسل سینه بوقلمون 1000 کیلو
شماره نیاز: 1104092112000079
نام دستگاه خریدار:بیمارستان شهید محمد منتظری نجف آباد
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/16
شرح کلی نیاز: شینسل سینه بوقلمون 1000 کیلو
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | گوشت بوقلمون با افزودنی | کیلوگرم | غذا و نوشیدنی | 1,000 | 1404/05/20 |
توضیحات خریدار:سته بندی دارای تاریخ تولید و پروانه بهداشتی / ارسال با ماشین مجوز دار و پلمپ شده /هزینه حمل با فروشنده /پرداخت 3 ماهه / در صورت عدم تایید مرجوع میگردد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367127
- استان / شهر اصفهان
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام شینسل سینه بوقلمون 1000 کیلو
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام شینسل سینه بوقلمون 1000 کیلو با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL