پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام خرید کپسول ویتامین د3 50000 واحدی ورقی به تعداد145هزار عددو قرص د3هزارواحدی تعداد45 هزارعددباتاریخ انقضای بلندمدت وساخت ایران
مناقصه

استعلام خرید کپسول ویتامین د3 50000 واحدی ورقی به تعداد145هزار عددو قرص د3هزارواحدی تعداد45 هزارعددباتاریخ انقضای بلندمدت وساخت ایران

استعلام خرید کپسول ویتامین د3 50000 واحدی ورقی به تعداد145هزار عددو قرص د3هزارواحدی تعداد45 هزارعددباتاریخ انقضای بلندمدت وساخت ایران از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367128 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان قم با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مرکز بهداشت شهرستان قم
  • استان
    قم
    کد پارس نماد
    9367128
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104090762000026
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام خرید کپسول ویتامین د3 50000 واحدی ورقی به تعداد145هزار عددو قرص د3هزارواحدی تعداد45 هزارعددباتاریخ انقضای بلندمدت وساخت ایران
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104090762000026
نام دستگاه خریدار:مرکز بهداشت شهرستان قم
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/18
شرح کلی نیاز: خرید کپسول ویتامین د3 50000 واحدی ورقی به تعداد145هزار عددو قرص د3هزارواحدی تعداد45 هزارعددباتاریخ انقضای بلندمدت وساخت ایران
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- مکمل ویتامین D بسته غذا و نوشیدنی 1,450 1404/05/16
2 -- مکمل ویتامین D بسته غذا و نوشیدنی 450 1404/05/16

توضیحات خریدار:خرید کپسول ویتامین د3 50000 واحدی ورقی به تعداد145هزارعددو قرص د3هزارواحدی تعداد45هزارعددباتاریخ انقضای بلندمدت وساخت ایران زمان پرداخت حدودا سه ماه

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مرکز بهداشت شهرستان قم
شهر: قم
استان: قم
دورنگار: 025-36604499
تلفن تماس: 025-36604499
آدرس پستی: قم، خیابان امام خمینی، 20 متری شهید بهشتی، بین کوچه 3 و 5 مرکز بهداشت شهرستان قم
کد پستی: 3719714953
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: علی
نام خانوادگی: عباسی
تلفن تماس: 025-37715402

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367128
  • استان / شهر قم
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام خرید کپسول ویتامین د3 50000 واحدی ورقی به تعداد145هزار عددو قرص د3هزارواحدی تعداد45 هزارعددباتاریخ انقضای بلندمدت وساخت ایران

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام خرید کپسول ویتامین د3 50000 واحدی ورقی به تعداد145هزار عددو قرص د3هزارواحدی تعداد45 هزارعددباتاریخ انقضای بلندمدت وساخت ایران با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha