پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام تهیه و حمل و اجرا دیوار پوش و سقف کاذب ساختمان فیلد ابزار دقیق و ایمنی پالایشگاه دوم
مناقصه

استعلام تهیه و حمل و اجرا دیوار پوش و سقف کاذب ساختمان فیلد ابزار دقیق و ایمنی پالایشگاه دوم

استعلام تهیه و حمل و اجرا دیوار پوش و سقف کاذب ساختمان فیلد ابزار دقیق و ایمنی پالایشگاه دوم از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367131 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان بوشهر با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه دوم
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9367131
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104097224000297
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام تهیه و حمل و اجرا دیوار پوش و سقف کاذب ساختمان فیلد ابزار دقیق و ایمنی پالایشگاه دوم
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104097224000297
نام دستگاه خریدار:مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه دوم

شرح کلی نیاز: تهیه و حمل و اجرا دیوار پوش و سقف کاذب ساختمان فیلد ابزار دقیق و ایمنی پالایشگاه دوم
توضیحات خریدار:بارگذاری در سامانه مودیان الزامی می باشد

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه دوم
شهر: عسلویه
استان: بوشهر
دورنگار: 077-37325440
تلفن تماس: 077-31313000
آدرس پستی: عسلویه فاز 2 و 3 پالایشگاه دوم ساختمان مدیریت اتاق 118
کد پستی: 7539131111
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: علی
نام خانوادگی: میرزائی
تلفن تماس: 077-31313000

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367131
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام تهیه و حمل و اجرا دیوار پوش و سقف کاذب ساختمان فیلد ابزار دقیق و ایمنی پالایشگاه دوم

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام تهیه و حمل و اجرا دیوار پوش و سقف کاذب ساختمان فیلد ابزار دقیق و ایمنی پالایشگاه دوم با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha