پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام لوازم ورزشی

استعلام لوازم ورزشی از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367133 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان خراسان رضوی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق
  • استان
    خراسان رضوی
    کد پارس نماد
    9367133
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104092258000630
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام لوازم ورزشی
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104092258000630
نام دستگاه خریدار:شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/31
شرح کلی نیاز: لوازم ورزشی
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- دستگاه بدنسازی چند کاره دستگاه تجهیزات ورزشی، تفریحی و سرگرمی 8 1404/06/31

توضیحات خریدار:رعایت شرایط پیوست الزامیست. محل تحویل منطقه عملیاتی خانگیران و حمل بعهده فروشنده میباشد/ بارگذاری پیش فاکتور فنی و مالی بصورت مجزا و به تعداد اقلام الزامیست

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق
شهر: مشهد
استان: خراسان رضوی
دورنگار: 051-37680766
تلفن تماس: 051-37920000
آدرس پستی: مشهد - بلوار خیام - بلوار ارشاد - خیابان مهندس- نبش مهندس 6 پلاک 18
کد پستی: 9185835543
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: جواد
نام خانوادگی: فریدی مایوان
تلفن تماس: 051-37047332

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367133
  • استان / شهر خراسان رضوی
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام لوازم ورزشی

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام لوازم ورزشی با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha