پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام استعلام طراحی تقاطع غیر همسطح در تقاطع بلوار آیت اله خویی با بلوار شهید غروبی مطابق مشخصات فایل پیوستی
مناقصه

استعلام استعلام طراحی تقاطع غیر همسطح در تقاطع بلوار آیت اله خویی با بلوار شهید غروبی مطابق مشخصات فایل پیوستی

استعلام استعلام طراحی تقاطع غیر همسطح در تقاطع بلوار آیت اله خویی با بلوار شهید غروبی مطابق مشخصات فایل پیوستی از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367134 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان آذربایجان غربی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شهرداری خوی استان اذربایجان غربی
  • استان
    آذربایجان غربی
    کد پارس نماد
    9367134
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104005612000145
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام استعلام طراحی تقاطع غیر همسطح در تقاطع بلوار آیت اله خویی با بلوار شهید غروبی مطابق مشخصات فایل پیوستی
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104005612000145
نام دستگاه خریدار:شهرداری خوی استان اذربایجان غربی

شرح کلی نیاز: استعلام طراحی تقاطع غیر همسطح در تقاطع بلوار آیت اله خویی با بلوار شهید غروبی مطابق مشخصات فایل پیوستی
توضیحات خریدار:جهت کسب اطلاعات بیشتر با آقای حسینلو با شماره همراه 09143636277 تماس-ارائه پیشنهاد در قالب فرم الزامی است-شهرداری مختار به افزایش و یا کاهش 25 درصد و رد یا قبول پیشنهادات است. کلیه کسورات اعم از بیمه و مالیات بعهده پیمانکار میباشد.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شهرداری خوی استان اذربایجان غربی
شهر: خوی
استان: آذربایجان غربی
دورنگار: 044-36336676
تلفن تماس: 044-36336661
آدرس پستی: بلوار شیخ نوایی شهرداری خوی
کد پستی: 5816776111
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مهدی
نام خانوادگی: مصطفائی
تلفن تماس: 044-36462988

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367134
  • استان / شهر آذربایجان غربی
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام استعلام طراحی تقاطع غیر همسطح در تقاطع بلوار آیت اله خویی با بلوار شهید غروبی مطابق مشخصات فایل پیوستی

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام استعلام طراحی تقاطع غیر همسطح در تقاطع بلوار آیت اله خویی با بلوار شهید غروبی مطابق مشخصات فایل پیوستی با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha