پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام خرید : "BATTERY CHARGER & UPS AC/DC "BECAFZAR- فاز 19 شرح کامل تقاضا پیوست است.

استعلام خرید : "BATTERY CHARGER & UPS AC/DC "BECAFZAR- فاز 19 شرح کامل تقاضا پیوست است. از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367138 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/26 میباشد.
این مناقصه در استان بوشهر با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه دهم
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9367138
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/26
    شماره آگهی
    1104097684000392
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام خرید : "BATTERY CHARGER & UPS AC/DC "BECAFZAR- فاز 19 شرح کامل تقاضا پیوست است.
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104097684000392
نام دستگاه خریدار:مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه دهم
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/07/30
شرح کلی نیاز: خرید : "BATTERY CHARGER & UPS, AC/DC "BECAFZAR- فاز 19 شرح کامل تقاضا پیوست است.
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- شارژر باتری دستگاه تجهیزات تولید و توزیع برق 40 1404/07/30

توضیحات خریدار:عدم رعایت هربند الزامات توسط فروشنده سبب رد پیشنهاد فنی و مالی خواهد شد. پیشنهادات با اعتبار قیمت کمتر از تاریخ مندرج در سامانه رد شکلی خواهد شد. پالایشگاه دهم(فاز19)

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه دهم
شهر: کنگان
استان: بوشهر
دورنگار: 077-31466273
تلفن تماس: 077-31466287
آدرس پستی: کنگان -کیلومتر 20 اتوبان کنگان به عسلویه پالایشگاه دهم فاز 19
کد پستی: 7511893349
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: نجمه
نام خانوادگی: حاتمی
تلفن تماس: 077-31466271

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367138
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/26
خلاصه آگهی

استعلام خرید : "BATTERY CHARGER & UPS, AC/DC "BECAFZAR- فاز 19 شرح کامل تقاضا پیوست است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام خرید : "BATTERY CHARGER & UPS AC/DC "BECAFZAR- فاز 19 شرح کامل تقاضا پیوست است. با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha