استعلام خرید 2500 عدد مقره سوزنی تحویل فوری طبق 28 یرگ الزامات
استعلام خرید 2500 عدد مقره سوزنی تحویل فوری طبق 28 یرگ الزامات از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367141
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
کردستان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت توزیع نیروی برق استان کردستان
-
استانکردستانکد پارس نماد9367141
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1104007017000180
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام خرید 2500 عدد مقره سوزنی تحویل فوری طبق 28 یرگ الزامات
شماره نیاز: 1104007017000180
نام دستگاه خریدار:شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/02
شرح کلی نیاز: خرید 2500 عدد مقره سوزنی تحویل فوری طبق 28 یرگ الزامات
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | عایق الکتریکی (مقره) | عدد | قطعات و تجهیزات الکتریکی و روشنایی | 2,500 | 1404/05/18 |
توضیحات خریدار:خرید 2500 عدد مقره سوزنی تحویل فوری طبق 28 یرگ الزامات
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367141
- استان / شهر کردستان
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام خرید 2500 عدد مقره سوزنی تحویل فوری طبق 28 یرگ الزامات
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام خرید 2500 عدد مقره سوزنی تحویل فوری طبق 28 یرگ الزامات با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL