جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام همو گلیپس کنترل خونریزی

استعلام همو گلیپس کنترل خونریزی از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367147 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان آذربایجان شرقی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مرکز اموزشی و درمانی شهید مدنی
  • استان
    آذربایجان شرقی
    کد پارس نماد
    9367147
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104091651000437
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام همو گلیپس کنترل خونریزی
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104091651000437
نام دستگاه خریدار:مرکز اموزشی و درمانی شهید مدنی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: همو گلیپس کنترل خونریزی
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- کلیپس بخیه عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 500 1404/05/18

توضیحات خریدار:کد مشابه هست /الصاق پیش فاکتور با کد irc الزامی است./ تسویه دو ماهه / هزینه حمل بعهده فروشنده می باشد./همو گلیپس کنترل خونریزی

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مرکز اموزشی و درمانی شهید مدنی
شهر: تبریز
استان: آذربایجان شرقی
دورنگار: 041-33360792
تلفن تماس: 041-3337771
آدرس پستی: خ دانشگاه
کد پستی: 5166615573
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: ابراهیم
نام خانوادگی: بهمنی قزلجه
تلفن تماس: 041-33373938

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367147
  • استان / شهر آذربایجان شرقی
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام همو گلیپس کنترل خونریزی

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام همو گلیپس کنترل خونریزی با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha