پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام سجاده فرش طبق توضیحات و شرایط پیوست

استعلام سجاده فرش طبق توضیحات و شرایط پیوست از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367148 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان قم با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    اداره کل اموزش و پرورش استان قم
  • استان
    قم
    کد پارس نماد
    9367148
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104003993000026
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام سجاده فرش طبق توضیحات و شرایط پیوست
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104003993000026
نام دستگاه خریدار:اداره کل اموزش و پرورش استان قم
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: سجاده فرش طبق توضیحات و شرایط پیوست
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- فرش تخته لوازم خانگی، صوتی و تصویری 1,000 1404/05/28

توضیحات خریدار:با توجه به شناسه کالای مشابه لطفا مبلغ پیشنهادی خود را به مترمربع ثبت نمایید

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: اداره کل اموزش و پرورش استان قم
شهر: قم
استان: قم
دورنگار: 025-32938025
تلفن تماس: 025-32938025
آدرس پستی: بلوارامین کوی شماره 2 اداره کل آموزش و پرورش استان قم
کد پستی: 3716647444
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مهدی
نام خانوادگی: عبداله
تلفن تماس: 025-32938025

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367148
  • استان / شهر قم
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام سجاده فرش طبق توضیحات و شرایط پیوست

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام سجاده فرش طبق توضیحات و شرایط پیوست با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha