جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام تامین مطبوعات و ملزومات مورد نیاز اداره کل پست استان کرمان

استعلام تامین مطبوعات و ملزومات مورد نیاز اداره کل پست استان کرمان از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367151 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان کرمان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    اداره کل پست استان کرمان
  • استان
    کرمان
    کد پارس نماد
    9367151
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104001501000101
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام تامین مطبوعات و ملزومات مورد نیاز اداره کل پست استان کرمان
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104001501000101
نام دستگاه خریدار:اداره کل پست استان کرمان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/31
شرح کلی نیاز: تامین مطبوعات و ملزومات مورد نیاز اداره کل پست استان کرمان
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- نوار چسب نایلونی عدد تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت 200 1404/05/25
2 -- نوار چسب پهن (بسته بندی) عدد تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت 1,200 1404/05/25
3 -- ماوس کامپیوتر عدد تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر، موبایل، ملزومات جانبی و شبکه 50 1404/05/25
4 -- کیبورد عدد تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر، موبایل، ملزومات جانبی و شبکه 30 1404/05/25
5 -- منگنه عدد لوازم التحریر و تجهیزات اداری 30 1404/05/25
6 -- سوزن منگنه بسته لوازم التحریر و تجهیزات اداری 500 1404/05/25
7 -- سوزن منگنه بسته لوازم التحریر و تجهیزات اداری 5 1404/05/25
8 -- ماژیک عدد لوازم التحریر و تجهیزات اداری 300 1404/05/25
9 -- کش لاستیکی بسته لوازم التحریر و تجهیزات اداری 30 1404/05/25
10 -- خودکار عدد لوازم التحریر و تجهیزات اداری 500 1404/05/25

توضیحات خریدار:تامین نیاز مورد نظر طبق لیست پیوست ، هزینه ارسال تا انبار اداره کل پست استان کرمان بر عهده تامین کننده برنده می باشد . تسویه حساب از زمان تحویل کالاهای درخواستی به انبار اداره کل پست استان کرمان پس از تائید اصالت و کیفیت کالا بمدت 3 ماه بعد می باشد .

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: اداره کل پست استان کرمان
شهر: کرمان
استان: کرمان
دورنگار: 034-32111430
تلفن تماس: 034-32111371
آدرس پستی: کرمان، بلوار شهید صدوقی، اداره کل پست استان کرمان
کد پستی: 7617913359
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: سیداکبر
نام خانوادگی: یزدانی احمدآبادی
تلفن تماس: 034-32111371

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367151
  • استان / شهر کرمان
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام تامین مطبوعات و ملزومات مورد نیاز اداره کل پست استان کرمان

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام تامین مطبوعات و ملزومات مورد نیاز اداره کل پست استان کرمان با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha