استعلام آنژیوکت آبی 5000 عدد و زرد 500 عدد - بارکذاری ایمد پیشفاکتورالزامی بوده . تسویه 3 الی 6 ماهه می باشد.
استعلام آنژیوکت آبی 5000 عدد و زرد 500 عدد - بارکذاری ایمد پیشفاکتورالزامی بوده . تسویه 3 الی 6 ماهه می باشد. از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367170
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان
آذربایجان شرقی
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزاربیمارستان عالی نسب تبریز
-
استانآذربایجان شرقیکد پارس نماد9367170
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/15شماره آگهی1104005899000094
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام آنژیوکت آبی 5000 عدد و زرد 500 عدد - بارکذاری ایمد پیشفاکتورالزامی بوده . تسویه 3 الی 6 ماهه می باشد.
شماره نیاز: 1104005899000094
نام دستگاه خریدار:بیمارستان عالی نسب تبریز
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/31
شرح کلی نیاز: آنژیوکت آبی 5000 عدد و زرد 500 عدد - بارکذاری ایمد پیشفاکتورالزامی بوده . تسویه 3 الی 6 ماهه می باشد.
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | آنژیوکت | عدد | تجهیزات پزشکی و سلامت | 5,000 | 1404/05/30 |
| 2 | -- | آنژیوکت | عدد | تجهیزات پزشکی و سلامت | 500 | 1404/05/30 |
توضیحات خریدار:ارسال و کرایه حمل و تخلیه .نصب دستگاه و تحویل کالا در انبار بیمارستان به عهده فروشنده میباشد.داشتن IMED با مجوز بهداشت و درمان الزامی میباشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367170
- استان / شهر آذربایجان شرقی
- مهلت آگهی 1404/05/15
استعلام آنژیوکت آبی 5000 عدد و زرد 500 عدد - بارکذاری ایمد پیشفاکتورالزامی بوده . تسویه 3 الی 6 ماهه می باشد.
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام آنژیوکت آبی 5000 عدد و زرد 500 عدد - بارکذاری ایمد پیشفاکتورالزامی بوده . تسویه 3 الی 6 ماهه می باشد. با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL