مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای پروژه ایجاد و توسعه فضای سبز و پارک های عمومی شول آباد (بصورت تملکی)
مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای پروژه ایجاد و توسعه فضای سبز و پارک های عمومی شول آباد (بصورت تملکی) از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367180
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
لرستان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشهرداری شول اباد استان لرستان
-
استانلرستانکد پارس نماد9367180
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی2004091827000003
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیمناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای پروژه ایجاد و توسعه فضای سبز و پارک های عمومی شول آباد (بصورت تملکی)
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.
مشخصات مناقصه عمومی
| شماره مناقصه | 2004091827000003 | |||||||||||||||||
| نوع برگزاری | یک مرحله ای | کلید واژه | ||||||||||||||||
| عنوان/موضوع مناقصه | مناقصه عمومی یک مرحله ای پروژه ایجاد و توسعه فضای سبز و پارک های عمومی شول آباد (بصورت تملکی) | |||||||||||||||||
| شرح مناقصه | شهرداری شول آباد در نظر دارد مناقصه عمومی یک مرحله ای پپروژه ایجاد و توسعه فضای سبز و پارک های عمومی شول آباد (بصورت تملکی) به شرح ذیل به شرکت های واجد شرایط واگذار نماید و متقاضیان می توانند از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت از تاریخ 13/05/1404 لغایت 18/05/1404 نسبت به خرید و شرکت در مناقصه اقدام نمایند | |||||||||||||||||
| استان محل اجرا | لرستان | شهر محل اجرا | الیگودرز | |||||||||||||||
| طبقه بندی موضوعی | کالا،خدمات با فهرست بها | شرح کلی حوزه فعالیت | پروژه ایجاد و توسعه فضای سبز و پارک های عمومی شول آباد (بصورت تملکی) این پروژه در شهرداری شول آباد اجرا می گردد که از لحاظ عبور مرور و شرایط محیطی صعب العبور با فصل عمرانی کوتاه می باشد | |||||||||||||||
| حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی | حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی | |||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||
اطلاعات مناقصه گزار
| نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار | شهرداری شول اباد استان لرستان | مسئول ثبت مناقصه | محسن کلیوندفیضی |
| مرجع پاسخگویی | کد پستی | 6867166887 | |
| آدرس | استان لرستان شهرستان الیگودرز شهر شول آباد | ||
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
| هزینه خرید اسناد | 1,000,000ریال | ||
| مبلغ تضمین | 417,250,000 | واحد پول | ریال |
| توضیحات | تضمین شرکت در مناقصه ی بایست پس از بارگذاری در سامانه و قبل از جلسه بازگشایی تحویل امور قراردادها داده شود و پرداخت ها براساس تخصیص و شرایط مالی شهرداری می باشد به شرایط وموقعیت مکانی شهر شول آباد و کوتاه بودن فصل عمرانی آن توجه شود. | ||
اطلاعات زمانی
| مهلت دریافت اسناد | 1404/05/18 | ساعت | 18:00 | مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد | 1404/05/28 | ساعت | 18:00 |
| زمان بازگشایی پاکت ها | 1404/05/29 | تا تاریخ | 08:00 | زمان اعتبار پیشنهاد | 1404/07/16 | تا ساعت | 12:00 |
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367180
- استان / شهر لرستان
- مهلت آگهی 1404/05/18
مناقصه، مناقصه عمومی یک مرحله ای پروژه ایجاد و توسعه فضای سبز و پارک های عمومی شول آباد (بصورت تملکی)
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای پروژه ایجاد و توسعه فضای سبز و پارک های عمومی شول آباد (بصورت تملکی) با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL