استعلام خرید 4700 عدد مقره بشقابی کامپوزیتی و مقره سوزنی کامپوزیتی تحویل فوری (مطابق با 59 برگ الزامات پیوست )
استعلام خرید 4700 عدد مقره بشقابی کامپوزیتی و مقره سوزنی کامپوزیتی تحویل فوری (مطابق با 59 برگ الزامات پیوست ) از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367181
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
کردستان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت توزیع نیروی برق استان کردستان
-
استانکردستانکد پارس نماد9367181
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1104007017000179
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام خرید 4700 عدد مقره بشقابی کامپوزیتی و مقره سوزنی کامپوزیتی تحویل فوری (مطابق با 59 برگ الزامات پیوست )
شماره نیاز: 1104007017000179
نام دستگاه خریدار:شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/02
شرح کلی نیاز: خرید 4700 عدد مقره بشقابی کامپوزیتی و مقره سوزنی کامپوزیتی تحویل فوری
(مطابق با 59 برگ الزامات پیوست )
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | عایق الکتریکی (مقره) | عدد | قطعات و تجهیزات الکتریکی و روشنایی | 3,200 | 1404/05/18 |
| 2 | -- | عایق الکتریکی (مقره) | عدد | قطعات و تجهیزات الکتریکی و روشنایی | 1,500 | 1404/05/18 |
توضیحات خریدار:خرید 4700 عدد مقره بشقابی کامپوزیتی و مقره سوزنی کامپوزیتی تحویل فوری (مطابق با 59 برگ الزامات پیوست )
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367181
- استان / شهر کردستان
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام خرید 4700 عدد مقره بشقابی کامپوزیتی و مقره سوزنی کامپوزیتی تحویل فوری (مطابق با 59 برگ الزامات پیوست )
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام خرید 4700 عدد مقره بشقابی کامپوزیتی و مقره سوزنی کامپوزیتی تحویل فوری (مطابق با 59 برگ الزامات پیوست ) با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL