استعلام دوربین فیلمبرداری حرفه ای/کارت حافظه/باطری یدک به پیوست مراجعه گردد
استعلام دوربین فیلمبرداری حرفه ای/کارت حافظه/باطری یدک به پیوست مراجعه گردد از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367182
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
تهران
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارسازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران
-
استانتهرانکد پارس نماد9367182
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1104093750000065
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام دوربین فیلمبرداری حرفه ای/کارت حافظه/باطری یدک به پیوست مراجعه گردد
شماره نیاز: 1104093750000065
نام دستگاه خریدار:سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/19
شرح کلی نیاز: دوربین فیلمبرداری حرفه ای/کارت حافظه/باطری یدک
به پیوست مراجعه گردد
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | دوربین فیلمبرداری دیجیتالی | دستگاه | تجهیزات چاپ و عکاسی، سمعی و بصری | 1 | 1404/05/18 |
| 2 | -- | آداپتور (خشاب) کارت حافظه | عدد | تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر، موبایل، ملزومات جانبی و شبکه | 1 | 1404/05/18 |
| 3 | -- | باتری لیتیومی | عدد | تجهیزات تولید و توزیع برق | 2 | 1404/05/18 |
توضیحات خریدار:دوربین فیلمبرداری حرفه ای/کارت حافظه/باطری یدک به پیوست مراجعه گردد جهت اطلاعات بیشتر با شماره همراه09124980235 جناب آقای امیرزاده تماس حاصل گردد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367182
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام دوربین فیلمبرداری حرفه ای/کارت حافظه/باطری یدک به پیوست مراجعه گردد
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام دوربین فیلمبرداری حرفه ای/کارت حافظه/باطری یدک به پیوست مراجعه گردد با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL