جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام خرید 2000 عدد پایه مقر راس تیر سیلیکونی مطابق دو برگ نقشه و مشخصات

استعلام خرید 2000 عدد پایه مقر راس تیر سیلیکونی مطابق دو برگ نقشه و مشخصات از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367186 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان کردستان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان
  • استان
    کردستان
    کد پارس نماد
    9367186
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104007017000181
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام خرید 2000 عدد پایه مقر راس تیر سیلیکونی مطابق دو برگ نقشه و مشخصات
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104007017000181
نام دستگاه خریدار:شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/02
شرح کلی نیاز: خرید 2000 عدد پایه مقر راس تیر سیلیکونی مطابق دو برگ نقشه و مشخصات
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- اتصالات خطوط انتقال اورهد عدد قطعات و تجهیزات الکتریکی و روشنایی 2,000 1404/05/18

توضیحات خریدار:خرید 2000 عدد پایه مقر راس تیر سیلیکونی مطابق دو برگ نقشه و مشخصات

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان
شهر: سنندج
استان: کردستان
دورنگار: 087-33281701
تلفن تماس: 087-33283601
آدرس پستی: بلوار جانبازان-سایت اداری- شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان
کد پستی: 6616734463
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: عبدالله
نام خانوادگی: ملک محمدی
تلفن تماس: 087-33283601

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367186
  • استان / شهر کردستان
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام خرید 2000 عدد پایه مقر راس تیر سیلیکونی مطابق دو برگ نقشه و مشخصات

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام خرید 2000 عدد پایه مقر راس تیر سیلیکونی مطابق دو برگ نقشه و مشخصات با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha