استعلام دستمال کاغذی
استعلام دستمال کاغذی از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367188
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
تهران
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزاربیمارستان امام حسین ع تهران
-
استانتهرانکد پارس نماد9367188
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1104092017000108
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام دستمال کاغذی
شماره نیاز: 1104092017000108
نام دستگاه خریدار:بیمارستان امام حسین ع تهران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: دستمال کاغذی
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | دستمال کاغذی | بسته | مواد اولیه، محصولات کاغذی و سلولزی | 2,000 | 1404/05/20 |
| 2 | -- | دستمال کاغذی حوله ای | بسته | مواد اولیه، محصولات کاغذی و سلولزی | 1,000 | 1404/05/20 |
توضیحات خریدار:دستمال کاغذی جعبه ای 2000 عدد دستمال کاغذی دلسی 1000 جفت تسویه 8ماهه
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367188
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام دستمال کاغذی
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام دستمال کاغذی با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL