جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام خرید 23 عدد ابزار جراحی( طبق مدارک پیوستی )

استعلام خرید 23 عدد ابزار جراحی( طبق مدارک پیوستی ) از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367193 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان گیلان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    بیمارستان امام حسن مجتبی ع فومن
  • استان
    گیلان
    کد پارس نماد
    9367193
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104094788000027
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام خرید 23 عدد ابزار جراحی( طبق مدارک پیوستی )
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104094788000027
نام دستگاه خریدار:بیمارستان امام حسن مجتبی ع فومن
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/18
شرح کلی نیاز: خرید 23 عدد ابزار جراحی( طبق مدارک پیوستی )
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- ست ابزار جراحی عمومی عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 23 1404/05/16

توضیحات خریدار:خرید 23 عدد ابزار جراحی( طبق مدارک پیوستی )

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: بیمارستان امام حسن مجتبی ع فومن
شهر: فومن
استان: گیلان
دورنگار: 013-31737249
تلفن تماس: 013-31737017
آدرس پستی: فومن-روستای کردآباد-بیمارستان امام حسن مجتبی(ع)
کد پستی: 4351996137
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: علیرضا
نام خانوادگی: مقدس نژاد فومنی
تلفن تماس: 013-31737096

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367193
  • استان / شهر گیلان
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام خرید 23 عدد ابزار جراحی( طبق مدارک پیوستی )

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام خرید 23 عدد ابزار جراحی( طبق مدارک پیوستی ) با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha