پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام تامین و بکارگیری دو دستگاه غلطک خودرو جهت اکیپ های پخش آسفالت در پروژه های سازمان عمران و مناطق 15 گانه شهرداری اصفهان-T235
مناقصه

استعلام تامین و بکارگیری دو دستگاه غلطک خودرو جهت اکیپ های پخش آسفالت در پروژه های سازمان عمران و مناطق 15 گانه شهرداری اصفهان-T235

استعلام تامین و بکارگیری دو دستگاه غلطک خودرو جهت اکیپ های پخش آسفالت در پروژه های سازمان عمران و مناطق 15 گانه شهرداری اصفهان-T235 از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367197 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/21 میباشد.
این مناقصه در استان اصفهان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    سازمان عمران شهرداری اصفهان
  • استان
    اصفهان
    کد پارس نماد
    9367197
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/21
    شماره آگهی
    1104099896000311
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام تامین و بکارگیری دو دستگاه غلطک خودرو جهت اکیپ های پخش آسفالت در پروژه های سازمان عمران و مناطق 15 گانه شهرداری اصفهان-T235
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104099896000311
نام دستگاه خریدار:سازمان عمران شهرداری اصفهان

شرح کلی نیاز: تامین و بکارگیری دو دستگاه غلطک خودرو جهت اکیپ های پخش آسفالت در پروژه های سازمان عمران و مناطق 15 گانه شهرداری اصفهان-T235

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: سازمان عمران شهرداری اصفهان
شهر: اصفهان
استان: اصفهان
دورنگار: 031-32620800
تلفن تماس: 031-32670813
آدرس پستی: اصفهان- خیابان22بهمن - مجموعه اداری امیر کبیر
کد پستی: 8158714149
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: ابراهیم
نام خانوادگی: آزادی
تلفن تماس: 031-32670813

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367197
  • استان / شهر اصفهان
  • مهلت آگهی 1404/05/21
خلاصه آگهی

استعلام تامین و بکارگیری دو دستگاه غلطک خودرو جهت اکیپ های پخش آسفالت در پروژه های سازمان عمران و مناطق 15 گانه شهرداری اصفهان-T235

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام تامین و بکارگیری دو دستگاه غلطک خودرو جهت اکیپ های پخش آسفالت در پروژه های سازمان عمران و مناطق 15 گانه شهرداری اصفهان-T235 با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha