پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام ستاد بولت 2 سر رزوه با خلاصی گرد کربن استیل 2 سر تخت گام رزوه 3.5 قطر m30طول 225 mm به همراه مهره استاد بولت و مهره با گرید B16
مناقصه

استعلام ستاد بولت 2 سر رزوه با خلاصی گرد کربن استیل 2 سر تخت گام رزوه 3.5 قطر m30طول 225 mm به همراه مهره استاد بولت و مهره با گرید B16

استعلام ستاد بولت 2 سر رزوه با خلاصی گرد کربن استیل 2 سر تخت گام رزوه 3.5 قطر m30طول 225 mm به همراه مهره استاد بولت و مهره با گرید B16 از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367202 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان خراسان شمالی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت سهامی آلومینای ایران
  • استان
    خراسان شمالی
    کد پارس نماد
    9367202
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104001491000955
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام ستاد بولت 2 سر رزوه با خلاصی گرد کربن استیل 2 سر تخت گام رزوه 3.5 قطر m30طول 225 mm به همراه مهره استاد بولت و مهره با گرید B16
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104001491000955
نام دستگاه خریدار:شرکت سهامی آلومینای ایران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/05/31
شرح کلی نیاز: ستاد بولت 2 سر رزوه با خلاصی گرد کربن استیل 2 سر تخت گام رزوه 3.5 قطر m30طول 225 mm به همراه مهره استاد بولت و مهره با گرید B16
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- استاد بولت کیلوگرم تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت 4,000 1404/05/31
2 -- مهره بولت کیلوگرم تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت 4,000 1404/05/31

توضیحات خریدار:استاد بولت و مهره با گرید B16 به شرط تست و آنالیز رازی /تامین کننده باید داری پروانه تامین کننده پیچ و مهره باشد /در فرم استعلام پرگردد/تسویه دو ماهه /تحویل درب کارخانه الومینا/هزینه حمل بعهده تامین کننده می باشد /نقشه بارگذاری گردیده است .

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت سهامی آلومینای ایران
شهر: جاجرم
استان: خراسان شمالی
دورنگار: 058-32273041
تلفن تماس: 058-32603000
آدرس پستی: خراسان شمالی-شهرستان جاجرم-کیلومتر 7 جاده سنخواست-مجتمع آلومینای ایران
کد پستی: 9441111137
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: هاشم
نام خانوادگی: طهماسبی
تلفن تماس: 021-88051403

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367202
  • استان / شهر خراسان شمالی
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام ستاد بولت 2 سر رزوه با خلاصی گرد کربن استیل 2 سر تخت گام رزوه 3.5 قطر m30طول 225 mm به همراه مهره استاد بولت و مهره با گرید B16

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام ستاد بولت 2 سر رزوه با خلاصی گرد کربن استیل 2 سر تخت گام رزوه 3.5 قطر m30طول 225 mm به همراه مهره استاد بولت و مهره با گرید B16 با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha