استعلام ستاد بولت 2 سر رزوه با خلاصی گرد کربن استیل 2 سر تخت گام رزوه 3.5 قطر m30طول 225 mm به همراه مهره استاد بولت و مهره با گرید B16
استعلام ستاد بولت 2 سر رزوه با خلاصی گرد کربن استیل 2 سر تخت گام رزوه 3.5 قطر m30طول 225 mm به همراه مهره استاد بولت و مهره با گرید B16 از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367202
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان
خراسان شمالی
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت سهامی آلومینای ایران
-
استانخراسان شمالیکد پارس نماد9367202
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/15شماره آگهی1104001491000955
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام ستاد بولت 2 سر رزوه با خلاصی گرد کربن استیل 2 سر تخت گام رزوه 3.5 قطر m30طول 225 mm به همراه مهره استاد بولت و مهره با گرید B16
شماره نیاز: 1104001491000955
نام دستگاه خریدار:شرکت سهامی آلومینای ایران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/05/31
شرح کلی نیاز: ستاد بولت 2 سر رزوه با خلاصی گرد کربن استیل 2 سر تخت گام رزوه 3.5 قطر m30طول
225 mm به همراه مهره
استاد بولت و مهره با گرید B16
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | استاد بولت | کیلوگرم | تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت | 4,000 | 1404/05/31 |
| 2 | -- | مهره بولت | کیلوگرم | تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت | 4,000 | 1404/05/31 |
توضیحات خریدار:استاد بولت و مهره با گرید B16 به شرط تست و آنالیز رازی /تامین کننده باید داری پروانه تامین کننده پیچ و مهره باشد /در فرم استعلام پرگردد/تسویه دو ماهه /تحویل درب کارخانه الومینا/هزینه حمل بعهده تامین کننده می باشد /نقشه بارگذاری گردیده است .
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367202
- استان / شهر خراسان شمالی
- مهلت آگهی 1404/05/15
استعلام ستاد بولت 2 سر رزوه با خلاصی گرد کربن استیل 2 سر تخت گام رزوه 3.5 قطر m30طول 225 mm به همراه مهره استاد بولت و مهره با گرید B16
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام ستاد بولت 2 سر رزوه با خلاصی گرد کربن استیل 2 سر تخت گام رزوه 3.5 قطر m30طول 225 mm به همراه مهره استاد بولت و مهره با گرید B16 با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL