پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام FLOW COMPUTER ملاک فایل پیوست می باشد پیشنهاد فنی و مالی را بارگذاری نمایید .

استعلام FLOW COMPUTER ملاک فایل پیوست می باشد پیشنهاد فنی و مالی را بارگذاری نمایید . از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367204 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/22 میباشد.
این مناقصه در استان بوشهر با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه پنجم
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9367204
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/22
    شماره آگهی
    1104096347000297
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام FLOW COMPUTER ملاک فایل پیوست می باشد پیشنهاد فنی و مالی را بارگذاری نمایید .
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104096347000297
نام دستگاه خریدار:مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه پنجم
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/31
شرح کلی نیاز: FLOW COMPUTER ملاک فایل پیوست می باشد پیشنهاد فنی و مالی را بارگذاری نمایید .
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- جریان سنج (فلومتر) عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 2 1404/06/31
اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه پنجم
شهر: عسلویه
استان: بوشهر
دورنگار: 077-31317746
تلفن تماس: 077-31317266
آدرس پستی: مجتمع گاز پارس جنوبی- پالایشگاه پنجم
کد پستی: 7511893651
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: کاظم
نام خانوادگی: معاونی
تلفن تماس: 077-31317248

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367204
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/22
خلاصه آگهی

استعلام FLOW COMPUTER ملاک فایل پیوست می باشد پیشنهاد فنی و مالی را بارگذاری نمایید .

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام FLOW COMPUTER ملاک فایل پیوست می باشد پیشنهاد فنی و مالی را بارگذاری نمایید . با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha