استعلام یکدستگاه SAN Storage HPE MSA 2050 40TB SAS مشخصات فنی بپیوست 09125962430 لطفا به توضیحات اطلاعات کالا دقت نمائید
استعلام یکدستگاه SAN Storage HPE MSA 2050 40TB SAS مشخصات فنی بپیوست 09125962430 لطفا به توضیحات اطلاعات کالا دقت نمائید از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367213
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان
تهران
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزاراداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران
-
استانتهرانکد پارس نماد9367213
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104004284000008
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام یکدستگاه SAN Storage HPE MSA 2050 40TB SAS مشخصات فنی بپیوست 09125962430 لطفا به توضیحات اطلاعات کالا دقت نمائید
شماره نیاز: 1104004284000008
نام دستگاه خریدار:اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/22
شرح کلی نیاز: یکدستگاه SAN Storage HPE MSA 2050 40TB SAS مشخصات فنی بپیوست 09125962430 لطفا به توضیحات اطلاعات کالا دقت نمائید
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | ذخیره ساز تحت شبکه SAN | دستگاه | تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر، موبایل، ملزومات جانبی و شبکه | 1 | 1404/05/18 |
توضیحات خریدار:یکدستگاه SAN Storage HPE MSA 2050 40TB SAS مشخصات فنی بپیوست 09125962430 موسوی خرید نقدی هزینه حمل بر عهده تامین کننده می باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367213
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام یکدستگاه SAN Storage HPE MSA 2050 40TB SAS مشخصات فنی بپیوست 09125962430 لطفا به توضیحات اطلاعات کالا دقت نمائید
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام یکدستگاه SAN Storage HPE MSA 2050 40TB SAS مشخصات فنی بپیوست 09125962430 لطفا به توضیحات اطلاعات کالا دقت نمائید با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL