جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام تجهیز ساختمان فرمانداری کنگان

استعلام تجهیز ساختمان فرمانداری کنگان از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367214 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان بوشهر با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    استانداری استان بوشهر
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9367214
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104004767000063
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام تجهیز ساختمان فرمانداری کنگان
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104004767000063
نام دستگاه خریدار:استانداری استان بوشهر
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/18
شرح کلی نیاز: تجهیز ساختمان فرمانداری کنگان
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- کامپیوتر دسکتاپ دستگاه تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر، موبایل، ملزومات جانبی و شبکه 21 1404/05/16

توضیحات خریدار:تجهیز ساختمان فرمانداری کنگان

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: استانداری استان بوشهر
شهر: بوشهر
استان: بوشهر
دورنگار: 077-33554577
تلفن تماس: 077-31558000
آدرس پستی: بوشهر خیابان امام خمینی استانداری بوشهر
کد پستی: 7515737715
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: عقیل
نام خانوادگی: دشتی مطلق
تلفن تماس: 077-37222322

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367214
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام تجهیز ساختمان فرمانداری کنگان

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام تجهیز ساختمان فرمانداری کنگان با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha