پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام عملیات روکش آسفالت پارکینگ ها و معابر سطح شهر

استعلام عملیات روکش آسفالت پارکینگ ها و معابر سطح شهر از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367216 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان اصفهان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شهرداری بهارستان استان اصفهان
  • استان
    اصفهان
    کد پارس نماد
    9367216
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104093365000026
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام عملیات روکش آسفالت پارکینگ ها و معابر سطح شهر
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104093365000026
نام دستگاه خریدار:شهرداری بهارستان استان اصفهان

شرح کلی نیاز: عملیات روکش آسفالت پارکینگ ها و معابر سطح شهر
توضیحات خریدار: شرکت کنندگان بایستی فرمهای پیوست را مهر و امضا نموده سپس در سامانه بارگزاری نمایند

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شهرداری بهارستان استان اصفهان
شهر: اصفهان
استان: اصفهان
دورنگار: 031-36824422
تلفن تماس: 031-36826001
آدرس پستی: استان اصفهان-شهر بهارستان- خ آزادی-خ شمشاد- شهرداری بهارستان
کد پستی: 8145136351
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مهدی
نام خانوادگی: تاجی
تلفن تماس: 031-36811921

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367216
  • استان / شهر اصفهان
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام عملیات روکش آسفالت پارکینگ ها و معابر سطح شهر

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام عملیات روکش آسفالت پارکینگ ها و معابر سطح شهر با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha