استعلام BANJO COUPL.W.ONE BOLT 922.985.201 FOR GEHO
استعلام BANJO COUPL.W.ONE BOLT 922.985.201 FOR GEHO از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367220
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
خراسان شمالی
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت سهامی آلومینای ایران
-
استانخراسان شمالیکد پارس نماد9367220
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1104001491000957
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام BANJO COUPL.W.ONE BOLT 922.985.201 FOR GEHO
شماره نیاز: 1104001491000957
نام دستگاه خریدار:شرکت سهامی آلومینای ایران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/31
شرح کلی نیاز: BANJO COUPL.W.ONE BOLT 922.985.201 FOR GEHO
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | رابط پنوماتیک | عدد | ماشین آلات و ابزارهای عمومی یا خاص خودرو | 150 | 1404/05/31 |
توضیحات خریدار:مطابق فرم پیوست و شرح کالا قیمت ثبت شود/به دلیل جنس های متفرقه شرکت برنده باید پمپ را ارسال نماید و از آن تست عملکردی گرفته می شود در صورت تایید بودن پرداخت انجام می شود/در صورت عدم تایید و تخریب هزینهای برای آن پرداخت نمی شود/شماره تماس 05832605940
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367220
- استان / شهر خراسان شمالی
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام BANJO COUPL.W.ONE BOLT 922.985.201 FOR GEHO
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام BANJO COUPL.W.ONE BOLT 922.985.201 FOR GEHO با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL