پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام BANJO COUPL.W.ONE BOLT 922.985.201 FOR GEHO

استعلام BANJO COUPL.W.ONE BOLT 922.985.201 FOR GEHO از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367220 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان خراسان شمالی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت سهامی آلومینای ایران
  • استان
    خراسان شمالی
    کد پارس نماد
    9367220
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104001491000957
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام BANJO COUPL.W.ONE BOLT 922.985.201 FOR GEHO
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104001491000957
نام دستگاه خریدار:شرکت سهامی آلومینای ایران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/31
شرح کلی نیاز: BANJO COUPL.W.ONE BOLT 922.985.201 FOR GEHO
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- رابط پنوماتیک عدد ماشین آلات و ابزارهای عمومی یا خاص خودرو 150 1404/05/31

توضیحات خریدار:مطابق فرم پیوست و شرح کالا قیمت ثبت شود/به دلیل جنس های متفرقه شرکت برنده باید پمپ را ارسال نماید و از آن تست عملکردی گرفته می شود در صورت تایید بودن پرداخت انجام می شود/در صورت عدم تایید و تخریب هزینهای برای آن پرداخت نمی شود/شماره تماس 05832605940

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت سهامی آلومینای ایران
شهر: جاجرم
استان: خراسان شمالی
دورنگار: 058-32273041
تلفن تماس: 058-32603000
آدرس پستی: خراسان شمالی-شهرستان جاجرم-کیلومتر 7 جاده سنخواست-مجتمع آلومینای ایران
کد پستی: 9441111137
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: محمد
نام خانوادگی: دیوانی
تلفن تماس: 058-32605940

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367220
  • استان / شهر خراسان شمالی
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام BANJO COUPL.W.ONE BOLT 922.985.201 FOR GEHO

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام BANJO COUPL.W.ONE BOLT 922.985.201 FOR GEHO با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha