پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام درخواست نیدل شیبا طبق مدارک پیوستی میباشد وشرکت باید عضو IMED باشد وهزینه ارسال با شرکت برنده میباشد
مناقصه

استعلام درخواست نیدل شیبا طبق مدارک پیوستی میباشد وشرکت باید عضو IMED باشد وهزینه ارسال با شرکت برنده میباشد

استعلام درخواست نیدل شیبا طبق مدارک پیوستی میباشد وشرکت باید عضو IMED باشد وهزینه ارسال با شرکت برنده میباشد از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367226 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان کهگیلویه و بویراحمد با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    بیمارستان تامین اجتماعی شهدای گمنام یاسوج
  • استان
    کهگیلویه و بویراحمد
    کد پارس نماد
    9367226
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104091408000041
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام درخواست نیدل شیبا طبق مدارک پیوستی میباشد وشرکت باید عضو IMED باشد وهزینه ارسال با شرکت برنده میباشد
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104091408000041
نام دستگاه خریدار:بیمارستان تامین اجتماعی شهدای گمنام یاسوج
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/29
شرح کلی نیاز: درخواست نیدل شیبا طبق مدارک پیوستی میباشد وشرکت باید عضو IMED باشد وهزینه ارسال با شرکت برنده میباشد
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- سوند حالب یا دبل جی عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 1 1404/05/15

توضیحات خریدار:درخواست نیدل شیبا طبق مدارک پیوستی میباشد وشرکت باید عضو IMED باشد وهزینه ارسال با شرکت برنده میباشد

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: بیمارستان تامین اجتماعی شهدای گمنام یاسوج
شهر: بویر احمد
استان: کهگیلویه و بویراحمد
دورنگار: 074-33229306
تلفن تماس: 074-33229142
آدرس پستی: http://gomnam-yasouj.tamin.ir/
کد پستی: 7591755393
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: سجاد
نام خانوادگی: کرمی کالوس
تلفن تماس: 074-33229198

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367226
  • استان / شهر کهگیلویه و بویراحمد
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام درخواست نیدل شیبا طبق مدارک پیوستی میباشد وشرکت باید عضو IMED باشد وهزینه ارسال با شرکت برنده میباشد

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام درخواست نیدل شیبا طبق مدارک پیوستی میباشد وشرکت باید عضو IMED باشد وهزینه ارسال با شرکت برنده میباشد با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha