جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام روتر

استعلام روتر از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367228 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    وزارت امور اقتصادی و دارایی
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367228
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104000009000033
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام روتر
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104000009000033
نام دستگاه خریدار:وزارت امور اقتصادی و دارایی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/31
شرح کلی نیاز: روتر
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- روتر شبکه دستگاه تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر، موبایل، ملزومات جانبی و شبکه 3 1404/05/20

توضیحات خریدار:سه دستگاه روتر(مسیریاب) با مشخصات CISCO ROUTER c921-4p با آخرین نسخه IOS و لایسنس .حتما کالا آکبندباشد از قیمت گذاری کالای دست دوم خودداری نمایید.قیمت بدون ارزش افزوده باشد.هزینه حمل به عهده تامین کننده است.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: وزارت امور اقتصادی و دارایی
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-33967709
تلفن تماس: 021-39902598
آدرس پستی: میدان امام خمینی -خ باب همایون -خ صوراسرافیل- وزارت اموراقتصادی و دارائی اداره کل امور اداری و
کد پستی: 1114963661
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: سهیلا
نام خانوادگی: طالقانی فر
تلفن تماس: 021-39904196

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367228
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام روتر

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام روتر با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha