پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام تعداد 24 عدد باتری ups برند صبا 12 ولت 42 آمپر

استعلام تعداد 24 عدد باتری ups برند صبا 12 ولت 42 آمپر از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367231 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت سهامی دخانیات ایران
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367231
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104001002000083
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام تعداد 24 عدد باتری ups برند صبا 12 ولت 42 آمپر
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104001002000083
نام دستگاه خریدار:شرکت سهامی دخانیات ایران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/20
شرح کلی نیاز: تعداد 24 عدد باتری ups برند صبا 12 ولت 42 آمپر
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- باتری سرب اسیدی عدد تجهیزات تولید و توزیع برق 24 1404/05/20

توضیحات خریدار:کلیه هزینه های حمل بارگیری و تخلیه به عهده فروشنده می باشد . قیمت پیشنهادی با احتساب کسر مبلغ داغی لحاظ گردد . 09385262070 جعفرزاده

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت سهامی دخانیات ایران
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-51261651
تلفن تماس: 021-51261651
آدرس پستی: میدان قزوین-خیابان قزوین-شرکت دخانیات ایران
کد پستی: 1331838734
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: بهزاد
نام خانوادگی: جعفرزاده
تلفن تماس: 021-51261920

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367231
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام تعداد 24 عدد باتری ups برند صبا 12 ولت 42 آمپر

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام تعداد 24 عدد باتری ups برند صبا 12 ولت 42 آمپر با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha