پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام ماهی قزل آلا سایز L10وزن تقریبی هرماهی 350تا300گرم درخواست به مقدار500کیلو گرم شکم خالی با سر ودم
مناقصه

استعلام ماهی قزل آلا سایز L10وزن تقریبی هرماهی 350تا300گرم درخواست به مقدار500کیلو گرم شکم خالی با سر ودم

استعلام ماهی قزل آلا سایز L10وزن تقریبی هرماهی 350تا300گرم درخواست به مقدار500کیلو گرم شکم خالی با سر ودم از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367237 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان کرمان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مدیریت اموزش و پرورش شهرستان رفسنجان
  • استان
    کرمان
    کد پارس نماد
    9367237
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104004968000129
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام ماهی قزل آلا سایز L10وزن تقریبی هرماهی 350تا300گرم درخواست به مقدار500کیلو گرم شکم خالی با سر ودم
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104004968000129
نام دستگاه خریدار:مدیریت اموزش و پرورش شهرستان رفسنجان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/16
شرح کلی نیاز: ماهی قزل آلا سایز L10وزن تقریبی هرماهی 350تا300گرم درخواست به مقدار500کیلو گرم شکم خالی با سر ودم
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- ماهی تازه کیلوگرم غذا و نوشیدنی 500 1404/05/15

توضیحات خریدار:مقصد تحویل رفسنجان تالار فرهنگیان (کرایه حمل با فروشنده میباشد )پرداخت وجه حداقل 30روز بعد از تحویل کالا و پرداخت بعد از تایید صحت وکیفیت کالا توسط کار شناس فنی ودر صورت تایید نشدن کالا توسط کار شناس فنی عدم تحویل وبرگشت کالا

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مدیریت اموزش و پرورش شهرستان رفسنجان
شهر: رفسنجان
استان: کرمان
دورنگار: 034-34258504
تلفن تماس: 034-34261519
آدرس پستی: رفسنجان میدان بسیج اداره آموزش و پرورش
کد پستی: 7713616179
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: علی اکبر
نام خانوادگی: شریف الدینی
تلفن تماس: 034-34259780

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367237
  • استان / شهر کرمان
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام ماهی قزل آلا سایز L10وزن تقریبی هرماهی 350تا300گرم درخواست به مقدار500کیلو گرم شکم خالی با سر ودم

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام ماهی قزل آلا سایز L10وزن تقریبی هرماهی 350تا300گرم درخواست به مقدار500کیلو گرم شکم خالی با سر ودم با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha