استعلام چسپ ضد حساسیت شیشه ای درجه یک 3600 عدد05836224011 داخلی 182
استعلام چسپ ضد حساسیت شیشه ای درجه یک 3600 عدد05836224011 داخلی 182 از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367241
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
خراسان شمالی
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزاردانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان خراسان شمالی
-
استانخراسان شمالیکد پارس نماد9367241
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1104000257002078
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام چسپ ضد حساسیت شیشه ای درجه یک 3600 عدد05836224011 داخلی 182
شماره نیاز: 1104000257002078
نام دستگاه خریدار:دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان خراسان شمالی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: چسپ ضد حساسیت شیشه ای درجه یک 3600 عدد05836224011 داخلی 182
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | نوار چسب پزشکی یا جراحی | عدد | تجهیزات پزشکی و سلامت | 3,600 | 1404/05/18 |
توضیحات خریدار:-هزینه حمل با فروشنده می باشد2-در صورت داشتن مالیات ارزش افزوده درحین نرخ گذاری لحاظ گردد 3-قیمت پیشنهادی درسامانه قیمت تمام شده اعم از مالیات ارزش افزوده هزینه حمل.بیمه و4 -پرداخت شش ماه میباشد 5- برچسب اصالت کالا وکدIRC پیش فاکتورالزامی است
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367241
- استان / شهر خراسان شمالی
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام چسپ ضد حساسیت شیشه ای درجه یک 3600 عدد05836224011 داخلی 182
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام چسپ ضد حساسیت شیشه ای درجه یک 3600 عدد05836224011 داخلی 182 با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL