جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام بالاست الکترونیکی بر اساس شرح درخواست. اولویت با تولید داخل می باشد.

استعلام بالاست الکترونیکی بر اساس شرح درخواست. اولویت با تولید داخل می باشد. از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367247 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/25 میباشد.
این مناقصه در استان بوشهر با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه سوم
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9367247
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/25
    شماره آگهی
    1104096433000285
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام بالاست الکترونیکی بر اساس شرح درخواست. اولویت با تولید داخل می باشد.
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104096433000285
نام دستگاه خریدار:مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه سوم
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/31
شرح کلی نیاز: بالاست الکترونیکی بر اساس شرح درخواست. اولویت با تولید داخل می باشد.
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- بالاست فلورسنت عدد قطعات و تجهیزات الکتریکی و روشنایی 200 1404/06/31

توضیحات خریدار:محل تحویل انبار مجتمع گاز و پیوست نمودن پیشنهاد فنی و مالی الزامی است .

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه سوم
شهر: عسلویه
استان: بوشهر
دورنگار: 077-31315617
تلفن تماس: 077-31315605
آدرس پستی: عسلویه مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه سوم
کد پستی: 7511894591
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: اسداله
نام خانوادگی: نوری
تلفن تماس: 077-31315108

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367247
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/25
خلاصه آگهی

استعلام بالاست الکترونیکی بر اساس شرح درخواست. اولویت با تولید داخل می باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام بالاست الکترونیکی بر اساس شرح درخواست. اولویت با تولید داخل می باشد. با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha