پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام حرید 6 دستگاه لباسشویی 8 کیلویی جی پلاس طبق مشخصات و شرایط پیوست - هرگونه پیشنهاد قیمت برند های مشابه ابطال می گردد
مناقصه

استعلام حرید 6 دستگاه لباسشویی 8 کیلویی جی پلاس طبق مشخصات و شرایط پیوست - هرگونه پیشنهاد قیمت برند های مشابه ابطال می گردد

استعلام حرید 6 دستگاه لباسشویی 8 کیلویی جی پلاس طبق مشخصات و شرایط پیوست - هرگونه پیشنهاد قیمت برند های مشابه ابطال می گردد از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367248 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان بوشهر با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مدیریت امور پردیس های استان بوشهر
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9367248
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104092688000051
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام حرید 6 دستگاه لباسشویی 8 کیلویی جی پلاس طبق مشخصات و شرایط پیوست - هرگونه پیشنهاد قیمت برند های مشابه ابطال می گردد
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104092688000051
نام دستگاه خریدار:مدیریت امور پردیس های استان بوشهر
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/19
شرح کلی نیاز: حرید 6 دستگاه لباسشویی 8 کیلویی جی پلاس طبق مشخصات و شرایط پیوست - هرگونه پیشنهاد قیمت برند های مشابه ابطال می گردد
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- ماشین لباس شویی خانگی دستگاه لوازم خانگی، صوتی و تصویری 6 1404/05/18

توضیحات خریدار:هزینه حمل و ارسال کالا درب دانشگاه به عهده تامین کننده می باشد

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مدیریت امور پردیس های استان بوشهر
شهر: بوشهر
استان: بوشهر
دورنگار: 077-33333681
تلفن تماس: 077-33333681
آدرس پستی: بوشهر- چهارراه دادگستری- خ جهاد- دانشگاه فرهنگیان
کد پستی: 7515658874
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: حسین
نام خانوادگی: مشایخی
تلفن تماس: 077-33333681

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367248
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام حرید 6 دستگاه لباسشویی 8 کیلویی جی پلاس طبق مشخصات و شرایط پیوست - هرگونه پیشنهاد قیمت برند های مشابه ابطال می گردد

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام حرید 6 دستگاه لباسشویی 8 کیلویی جی پلاس طبق مشخصات و شرایط پیوست - هرگونه پیشنهاد قیمت برند های مشابه ابطال می گردد با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha