استعلام درخواست خرید روغن موتورواسگازین و گریس طبق لیست و مشخصات پیوستی#
استعلام درخواست خرید روغن موتورواسگازین و گریس طبق لیست و مشخصات پیوستی# از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367249
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان
آذربایجان غربی
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزاراداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اذربایجان غربی
-
استانآذربایجان غربیکد پارس نماد9367249
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104001221000061
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام درخواست خرید روغن موتورواسگازین و گریس طبق لیست و مشخصات پیوستی#
شماره نیاز: 1104001221000061
نام دستگاه خریدار:اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اذربایجان غربی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/21
شرح کلی نیاز: درخواست خرید روغن موتور،واسگازین و گریس طبق لیست و مشخصات پیوستی#
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | روغن موتور | لیتر | سوخت و انواع مکمل ها | 720 | 1404/05/16 |
| 2 | -- | روغن موتور | لیتر | سوخت و انواع مکمل ها | 832 | 1404/05/16 |
| 3 | -- | روغن دنده | لیتر | سوخت و انواع مکمل ها | 624 | 1404/05/16 |
| 4 | -- | روغن دستگاه خنک کننده | لیتر | سوخت و انواع مکمل ها | 10,400 | 1404/05/16 |
| 5 | -- | گریس | کیلوگرم | سوخت و انواع مکمل ها | 1,700 | 1404/05/16 |
توضیحات خریدار:درصورت احتساب ارزش افزوده گواهی ارائه گردد،هزینه حمل،تخلیه ،گارانتی ونصب (تا 7متر لوله مسی)درپایانه مرزی تمرچین بعهده تامین کننده میباشدو پیوستها تکمیل ومهروامضاءشده باپیش فاکتوربارگذاری گردددرصورت نیاز به اطلاعات مالی فقط با واحد مالی تماس بگیرید#
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367249
- استان / شهر آذربایجان غربی
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام درخواست خرید روغن موتور،واسگازین و گریس طبق لیست و مشخصات پیوستی#
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام درخواست خرید روغن موتورواسگازین و گریس طبق لیست و مشخصات پیوستی# با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL