پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام درخواست خرید روغن موتورواسگازین و گریس طبق لیست و مشخصات پیوستی#

استعلام درخواست خرید روغن موتورواسگازین و گریس طبق لیست و مشخصات پیوستی# از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367249 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان آذربایجان غربی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اذربایجان غربی
  • استان
    آذربایجان غربی
    کد پارس نماد
    9367249
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104001221000061
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام درخواست خرید روغن موتورواسگازین و گریس طبق لیست و مشخصات پیوستی#
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104001221000061
نام دستگاه خریدار:اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اذربایجان غربی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/21
شرح کلی نیاز: درخواست خرید روغن موتور،واسگازین و گریس طبق لیست و مشخصات پیوستی#
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- روغن موتور لیتر سوخت و انواع مکمل ها 720 1404/05/16
2 -- روغن موتور لیتر سوخت و انواع مکمل ها 832 1404/05/16
3 -- روغن دنده لیتر سوخت و انواع مکمل ها 624 1404/05/16
4 -- روغن دستگاه خنک کننده لیتر سوخت و انواع مکمل ها 10,400 1404/05/16
5 -- گریس کیلوگرم سوخت و انواع مکمل ها 1,700 1404/05/16

توضیحات خریدار:درصورت احتساب ارزش افزوده گواهی ارائه گردد،هزینه حمل،تخلیه ،گارانتی ونصب (تا 7متر لوله مسی)درپایانه مرزی تمرچین بعهده تامین کننده میباشدو پیوستها تکمیل ومهروامضاءشده باپیش فاکتوربارگذاری گردددرصورت نیاز به اطلاعات مالی فقط با واحد مالی تماس بگیرید#

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اذربایجان غربی
شهر: ارومیه
استان: آذربایجان غربی
دورنگار: 044-33369778
تلفن تماس: 044-33369780
آدرس پستی: بلوار والفجر 2 نرسیده به پل میثم اداره کل حمل و نقل پایانه های استان آذربایجان غربی
کد پستی: 5719877164
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مهدی
نام خانوادگی: اکبری
تلفن تماس: 044-33369781

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367249
  • استان / شهر آذربایجان غربی
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام درخواست خرید روغن موتور،واسگازین و گریس طبق لیست و مشخصات پیوستی#

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام درخواست خرید روغن موتورواسگازین و گریس طبق لیست و مشخصات پیوستی# با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha