پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام سازمان فضای سبز- خرید تجهیزات و نصب و راه اندازی روشنایی تقاطع غیر همسطح امام رضا(ع)
مناقصه

استعلام سازمان فضای سبز- خرید تجهیزات و نصب و راه اندازی روشنایی تقاطع غیر همسطح امام رضا(ع)

استعلام سازمان فضای سبز- خرید تجهیزات و نصب و راه اندازی روشنایی تقاطع غیر همسطح امام رضا(ع) از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367253 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان لرستان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شهرداری خرم اباد استان لرستان
  • استان
    لرستان
    کد پارس نماد
    9367253
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104005728000082
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام سازمان فضای سبز- خرید تجهیزات و نصب و راه اندازی روشنایی تقاطع غیر همسطح امام رضا(ع)
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104005728000082
نام دستگاه خریدار:شهرداری خرم اباد استان لرستان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: سازمان فضای سبز- خرید تجهیزات و نصب و راه اندازی روشنایی تقاطع غیر همسطح امام رضا(ع)
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- پایه یا دکل چراغ عدد قطعات و تجهیزات الکتریکی و روشنایی 1 1404/05/16

توضیحات خریدار:تهیه ضمانتنامه یا واریز به حساب سپرده مبلغ 300/000/000ریال و بارگذاری آن در سامانه بهمراه سایر مدارک، جهت اطمینان از انعقاد قرارداد پس از اعلام به برنده، الزامیست. در غیر اینصورت پیشنهاد رد میشود.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شهرداری خرم اباد استان لرستان
شهر: خرم آباد
استان: لرستان
دورنگار: 066-33320845
تلفن تماس: 066-33302003
آدرس پستی: خیابان 17 شهریور - شهرداری خرم آباد
کد پستی: 6815784747
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: رضا
نام خانوادگی: شجاع پور
تلفن تماس: 066-33302003

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367253
  • استان / شهر لرستان
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام سازمان فضای سبز- خرید تجهیزات و نصب و راه اندازی روشنایی تقاطع غیر همسطح امام رضا(ع)

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام سازمان فضای سبز- خرید تجهیزات و نصب و راه اندازی روشنایی تقاطع غیر همسطح امام رضا(ع) با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha