پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام تامین پیمانکار تاسیسات مرحله دوم

استعلام تامین پیمانکار تاسیسات مرحله دوم از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367257 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    پارک علم و فناوری دانشگاه تهران
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367257
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104094879000019
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام تامین پیمانکار تاسیسات مرحله دوم
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104094879000019
نام دستگاه خریدار:پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

شرح کلی نیاز: تامین پیمانکار تاسیسات مرحله دوم
توضیحات خریدار:تامین پیمانکار جهت نگهداری و راهبری و تعمیرات جزئی تاسیسات مکانیکی والکتریکی ومخابراتی و اسانسورها وغیره. **بازدید الزامی میباشد** سایر توضیحات در پیوست 09196443362 سبوحی

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: پارک علم و فناوری دانشگاه تهران
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-88220700
تلفن تماس: 021-88220700
آدرس پستی: خیابان کارگر شمالی، خیابان فرشی مقدم، پردیس شمالی دانشگاه تهران
کد پستی: 1439817435
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: نعمت اله
نام خانوادگی: روستائی
تلفن تماس: 021-88220700

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367257
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام تامین پیمانکار تاسیسات مرحله دوم

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام تامین پیمانکار تاسیسات مرحله دوم با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha