پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام عملیات فنس کشی 300 متر طول پاسگاه محیطبانی دو چنار واقع در پناهگاه حیات وحش شیرکوه شهرستان تفت طبق لیست پیوست
مناقصه

استعلام عملیات فنس کشی 300 متر طول پاسگاه محیطبانی دو چنار واقع در پناهگاه حیات وحش شیرکوه شهرستان تفت طبق لیست پیوست

استعلام عملیات فنس کشی 300 متر طول پاسگاه محیطبانی دو چنار واقع در پناهگاه حیات وحش شیرکوه شهرستان تفت طبق لیست پیوست از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367259 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان یزد با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد
  • استان
    یزد
    کد پارس نماد
    9367259
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104003601000101
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام عملیات فنس کشی 300 متر طول پاسگاه محیطبانی دو چنار واقع در پناهگاه حیات وحش شیرکوه شهرستان تفت طبق لیست پیوست
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104003601000101
نام دستگاه خریدار:اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد

شرح کلی نیاز: عملیات فنس کشی 300 متر طول پاسگاه محیطبانی دو چنار واقع در پناهگاه حیات وحش شیرکوه شهرستان تفت طبق لیست پیوست
توضیحات خریدار:عملیات فنس کشی 300 متر طول پاسگاه محیطبانی دو چنار واقع در پناهگاه حیات وحش شیرکوه شهرستان تفت طبق لیست پیوست

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد
شهر: یزد
استان: یزد
دورنگار: 035-38253317
تلفن تماس: 035-38253303
آدرس پستی: بلوار دانشجو - جنب اداره برق منطقه ای
کد پستی: 8916713379
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: موسی
نام خانوادگی: خوانین هراتی
تلفن تماس: 035-38925330

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367259
  • استان / شهر یزد
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام عملیات فنس کشی 300 متر طول پاسگاه محیطبانی دو چنار واقع در پناهگاه حیات وحش شیرکوه شهرستان تفت طبق لیست پیوست

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام عملیات فنس کشی 300 متر طول پاسگاه محیطبانی دو چنار واقع در پناهگاه حیات وحش شیرکوه شهرستان تفت طبق لیست پیوست با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha