پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام خرید 20 عدد باطری 12 ولت 100 آمپر با کابلهای مربوطه با کابینت

استعلام خرید 20 عدد باطری 12 ولت 100 آمپر با کابلهای مربوطه با کابینت از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367260 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان آذربایجان شرقی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    اداره کل اموزش و پرورش استان اذربایجان شرقی
  • استان
    آذربایجان شرقی
    کد پارس نماد
    9367260
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104000104000041
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام خرید 20 عدد باطری 12 ولت 100 آمپر با کابلهای مربوطه با کابینت
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104000104000041
نام دستگاه خریدار:اداره کل اموزش و پرورش استان اذربایجان شرقی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/20
شرح کلی نیاز: خرید 20 عدد باطری 12 ولت 100 آمپر با کابلهای مربوطه با کابینت
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- باتری سرب اسیدی عدد تجهیزات تولید و توزیع برق 20 1404/05/18

توضیحات خریدار:خرید 20 عدد باطری 12 ولت 100 آمپر با کابلهای مربوطه با کابینت شرایط شرکت کنندگان : الف - مجوز مرتبط و معتبر ب - ارسال پیش فاکتور با ریز مشخصات کامل وفنی با گارانتی معتبرکالا ج - اولویت با تامین کنندگان بومی در شرایط مساوی.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: اداره کل اموزش و پرورش استان اذربایجان شرقی
شهر: تبریز
استان: آذربایجان شرقی
دورنگار: 041-35566795
تلفن تماس: 041-35569992
آدرس پستی: ارتش شمالی بالاتر از چهار راه باغشمال
کد پستی: 5138664611
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: موسی
نام خانوادگی: احیائی سقین سرا
تلفن تماس: 041-33446703

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367260
  • استان / شهر آذربایجان شرقی
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام خرید 20 عدد باطری 12 ولت 100 آمپر با کابلهای مربوطه با کابینت

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام خرید 20 عدد باطری 12 ولت 100 آمپر با کابلهای مربوطه با کابینت با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha