استعلام تلفن دکت
استعلام تلفن دکت از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367264
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان
تهران
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارمرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب و عروق شهید رجائی
-
استانتهرانکد پارس نماد9367264
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/15شماره آگهی1104099414001318
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام تلفن دکت
شماره نیاز: 1104099414001318
نام دستگاه خریدار:مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب و عروق شهید رجائی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: تلفن دکت
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | تلفن بی سیم DECT | دستگاه | تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر، موبایل، ملزومات جانبی و شبکه | 15 | 1404/05/20 |
توضیحات خریدار:گوشی تلفن دکت مدل DT390 به همراه پایه و شارژز 23922030 مسئول فنی
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367264
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/15
استعلام تلفن دکت
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام تلفن دکت با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL