پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام مولکولارسیو و اکتیو آلومینا -ملاک شرح پیوست است .پیشنهادات فنی و مالی پیوست گردد جهت برآورد و شروع فرآیند مناقصه پیشفاکتور(فنی و مالی ) پیوست گردد
مناقصه

استعلام مولکولارسیو و اکتیو آلومینا -ملاک شرح پیوست است .پیشنهادات فنی و مالی پیوست گردد جهت برآورد و شروع فرآیند مناقصه پیشفاکتور(فنی و مالی ) پیوست گردد

استعلام مولکولارسیو و اکتیو آلومینا -ملاک شرح پیوست است .پیشنهادات فنی و مالی پیوست گردد جهت برآورد و شروع فرآیند مناقصه پیشفاکتور(فنی و مالی ) پیوست گردد از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367267 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/25 میباشد.
این مناقصه در استان بوشهر با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه پنجم
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9367267
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/25
    شماره آگهی
    1104096347000299
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام مولکولارسیو و اکتیو آلومینا -ملاک شرح پیوست است .پیشنهادات فنی و مالی پیوست گردد جهت برآورد و شروع فرآیند مناقصه پیشفاکتور(فنی و مالی ) پیوست گردد
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104096347000299
نام دستگاه خریدار:مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه پنجم
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/07/30
شرح کلی نیاز: مولکولارسیو و اکتیو آلومینا -ملاک شرح پیوست است .پیشنهادات فنی و مالی پیوست گردد جهت برآورد و شروع فرآیند مناقصه پیشفاکتور(فنی و مالی ) پیوست گردد
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- آلومینای فعال کیلوگرم مواد معدنی، گیاهی و جانوری غیرخوراکی و منسوجات 37,000 1404/07/30
2 -- غربال مولکولی کیلوگرم مواد شیمیایی، بیوشیمیایی و گازی 440,000 1404/07/30

توضیحات خریدار:ملاک شرح پیوست است-قیمت مناقصه ای است لطفا جهت برآورد و شروع فرآیند مناقصه پیشفاکتور(فنی و مالی ) پیوست گردد

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه پنجم
شهر: عسلویه
استان: بوشهر
دورنگار: 077-31317746
تلفن تماس: 077-31317266
آدرس پستی: مجتمع گاز پارس جنوبی- پالایشگاه پنجم
کد پستی: 7511893651
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مهدی
نام خانوادگی: شمسی
تلفن تماس: 077-31317244

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367267
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/25
خلاصه آگهی

استعلام مولکولارسیو و اکتیو آلومینا -ملاک شرح پیوست است .پیشنهادات فنی و مالی پیوست گردد جهت برآورد و شروع فرآیند مناقصه پیشفاکتور(فنی و مالی ) پیوست گردد

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام مولکولارسیو و اکتیو آلومینا -ملاک شرح پیوست است .پیشنهادات فنی و مالی پیوست گردد جهت برآورد و شروع فرآیند مناقصه پیشفاکتور(فنی و مالی ) پیوست گردد با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha