جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام اجرا و تکمیل پارک کوهستان بالاشهر طبق پیوست

استعلام اجرا و تکمیل پارک کوهستان بالاشهر طبق پیوست از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367279 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان هرمزگان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شهرداری بالاشهر
  • استان
    هرمزگان
    کد پارس نماد
    9367279
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104093580000001
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام اجرا و تکمیل پارک کوهستان بالاشهر طبق پیوست
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104093580000001
نام دستگاه خریدار:شهرداری بالاشهر

شرح کلی نیاز: اجرا و تکمیل پارک کوهستان بالاشهر طبق پیوست
توضیحات خریدار:طبق پیوست

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شهرداری بالاشهر
شهر: بندرعباس
استان: هرمزگان
دورنگار: 076-42866329
تلفن تماس: 076-42866329
آدرس پستی: استان هرمزگان - بخش جغین خیابان شهید روانهادی- رو به روی پایگاه مقاومت
کد پستی: 7931114543
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: امیر
نام خانوادگی: رامشگر
تلفن تماس: 076-33333333

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367279
  • استان / شهر هرمزگان
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام اجرا و تکمیل پارک کوهستان بالاشهر طبق پیوست

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام اجرا و تکمیل پارک کوهستان بالاشهر طبق پیوست با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha