پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام اجرای پروژه واگذاری جمع¬آوری حمل و نقل و انتقال پسماندهای سطح روستا به شرح مشخصات و اسناد پیوستی
مناقصه

استعلام اجرای پروژه واگذاری جمع¬آوری حمل و نقل و انتقال پسماندهای سطح روستا به شرح مشخصات و اسناد پیوستی

استعلام اجرای پروژه واگذاری جمع¬آوری حمل و نقل و انتقال پسماندهای سطح روستا به شرح مشخصات و اسناد پیوستی از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367280 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    دهیاری علی اباد بخش مرکزی شهرستان رباط کریم
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367280
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104108363000003
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام اجرای پروژه واگذاری جمع¬آوری حمل و نقل و انتقال پسماندهای سطح روستا به شرح مشخصات و اسناد پیوستی
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104108363000003
نام دستگاه خریدار:دهیاری علی اباد بخش مرکزی شهرستان رباط کریم

شرح کلی نیاز: اجرای پروژه واگذاری جمع¬آوری، حمل و نقل و انتقال پسماندهای سطح روستا به شرح مشخصات و اسناد پیوستی
توضیحات خریدار:شرکتهایی مورد پذیرش خواهند بود که در اساسنامه آنها در قسمت موضوع فعالیت شرکت خدمات شهری اعم از جمع آوری زباله و پسماند، بازیافت زباله و پسماندهای شهری و خدمات رفت و روب قید شده باشد.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: دهیاری علی اباد بخش مرکزی شهرستان رباط کریم
شهر: رباط کریم
استان: تهران
دورنگار: 021-56644351
تلفن تماس: 021-56644351
آدرس پستی: شهرستان رباط کریم روستای علی آباد بلوار صاحب الزمان (عج) ساختمان دهیاری
کد پستی: 1839143343
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: میلاد
نام خانوادگی: سلیمی
تلفن تماس: 021-56644351

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367280
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام اجرای پروژه واگذاری جمع¬آوری، حمل و نقل و انتقال پسماندهای سطح روستا به شرح مشخصات و اسناد پیوستی

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام اجرای پروژه واگذاری جمع¬آوری حمل و نقل و انتقال پسماندهای سطح روستا به شرح مشخصات و اسناد پیوستی با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha