پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام خرید دفتر نقاشی وخط دار 60برگ و80برگ دخترانه و پسرانه دانش آموزان تحت حمایت طبق استعلام پیوست
مناقصه

استعلام خرید دفتر نقاشی وخط دار 60برگ و80برگ دخترانه و پسرانه دانش آموزان تحت حمایت طبق استعلام پیوست

استعلام خرید دفتر نقاشی وخط دار 60برگ و80برگ دخترانه و پسرانه دانش آموزان تحت حمایت طبق استعلام پیوست از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367281 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/25 میباشد.
این مناقصه در استان کرمان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    اداره کل کمیته امداد امام خمینی ره استان کرمان
  • استان
    کرمان
    کد پارس نماد
    9367281
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/25
    شماره آگهی
    1104005448000028
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام خرید دفتر نقاشی وخط دار 60برگ و80برگ دخترانه و پسرانه دانش آموزان تحت حمایت طبق استعلام پیوست
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104005448000028
نام دستگاه خریدار:اداره کل کمیته امداد امام خمینی ره استان کرمان

شرح کلی نیاز: خرید دفتر نقاشی وخط دار 60برگ و80برگ دخترانه و پسرانه دانش آموزان تحت حمایت طبق استعلام پیوست
توضیحات خریدار:خرید دفتر نقاشی وخط دار 60برگ و80برگ دخترانه و پسرانه دانش آموزان تحت حمایت طبق استعلام پیوست و بر اساس جنسیت و دارای کیفیت و مرغوبیت کافی باشد ارسال نمونه الزامی می باشد

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: اداره کل کمیته امداد امام خمینی ره استان کرمان
شهر: کرمان
استان: کرمان
دورنگار: 034-32225319
تلفن تماس: 034-32266001
آدرس پستی: کرمان خیابان ابوحامد خیابان جیحون اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمان
کد پستی: 7614746785
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: حبیب الله
نام خانوادگی: اسمعیلی زاده
تلفن تماس: 034-32266148

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367281
  • استان / شهر کرمان
  • مهلت آگهی 1404/05/25
خلاصه آگهی

استعلام خرید دفتر نقاشی وخط دار 60برگ و80برگ دخترانه و پسرانه دانش آموزان تحت حمایت طبق استعلام پیوست

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام خرید دفتر نقاشی وخط دار 60برگ و80برگ دخترانه و پسرانه دانش آموزان تحت حمایت طبق استعلام پیوست با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha