استعلام یک عدد میز مدیریتی دوطرف کشودار دارو جای کیس صفحه بازشو) 1عدد صندلی مدیریت چرخ دار میز کنفرانس 6 نفره و ضندلی پایه استیل 6د عدد بابت کنفرانس )
استعلام یک عدد میز مدیریتی دوطرف کشودار دارو جای کیس صفحه بازشو) 1عدد صندلی مدیریت چرخ دار میز کنفرانس 6 نفره و ضندلی پایه استیل 6د عدد بابت کنفرانس ) از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367283
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان
تهران
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت شهرک های صنعتی استان تهران
-
استانتهرانکد پارس نماد9367283
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104001051000079
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام یک عدد میز مدیریتی دوطرف کشودار دارو جای کیس صفحه بازشو) 1عدد صندلی مدیریت چرخ دار میز کنفرانس 6 نفره و ضندلی پایه استیل 6د عدد بابت کنفرانس )
شماره نیاز: 1104001051000079
نام دستگاه خریدار:شرکت شهرک های صنعتی استان تهران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/27
شرح کلی نیاز: یک عدد میز مدیریتی دوطرف کشودار دارو جای کیس صفحه بازشو) 1عدد صندلی مدیریت چرخ دار میز کنفرانس 6 نفره و ضندلی پایه استیل 6د عدد بابت کنفرانس )
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | میز اداری | عدد | اثاثیه، مبلمان و تزیینات دکوری | 1 | 1404/05/18 |
| 2 | -- | میز کنفرانس | عدد | اثاثیه، مبلمان و تزیینات دکوری | 1 | 1404/05/18 |
| 3 | -- | صندلی | عدد | اثاثیه، مبلمان و تزیینات دکوری | 1 | 1404/05/18 |
| 4 | -- | صندلی اجتماعات | عدد | اثاثیه، مبلمان و تزیینات دکوری | 6 | 1404/05/18 |
توضیحات خریدار:هزینه ارسال به عهده تامین کننده می باشد پرداخت 7 روز کاری 09124073766
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367283
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام یک عدد میز مدیریتی دوطرف کشودار دارو جای کیس صفحه بازشو) 1عدد صندلی مدیریت چرخ دار میز کنفرانس 6 نفره و ضندلی پایه استیل 6د عدد بابت کنفرانس )
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام یک عدد میز مدیریتی دوطرف کشودار دارو جای کیس صفحه بازشو) 1عدد صندلی مدیریت چرخ دار میز کنفرانس 6 نفره و ضندلی پایه استیل 6د عدد بابت کنفرانس ) با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL